Tr
arama
PERSONELİMİZ

 

Şaban ÇETİN
( İdari Personel )

05.06.1967 de Karabük İline bağlı merkez Kamış köyü'nde doğdu.1978 yılında Hatay İli Dörtyol İlçesine bağlı Kuzuculu İlçesi Atatürk İlkokulu'nda 1981 yılında ise Kuzuculu Ortaokulunu bitirdi.1980-1981 yılları aynı İlin Altınözü ilçsinde Arapça eğitimi aldıktan sonra Altınözü İmam-Hatip Lisesi'nin Lise bölümüne kayıt yaptırdı.1987 yılında Karabük İmam-Hatip Lisesi'nden mezun oldu.İlk görevine 23.05.1988 de Yenice İlçesine bağlı Şenköy Köyü Cami İmam Hatip olarak göreve başladı.Şu ana kadar 23.05.1988-15.08.1993 yılları arasında İmam Hatip olarak görev yapıp 16.08.1993-30.09.1999 yılları arasında Yenice İlçe Müftülüğüne Daktilograf olarak atanıp ve aynı kurumda 01.10.1999 dan itibaren VHKİ olarak görevine devam etmektedir. Vatani görevini de 1991-1992 dönemine ait Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin de er ve erbaş olarak yaptı.Medeni durumu ise evli olup 1 çocuk babasıdır.Okuduğu kitaplar Kur'an Tefsirleri (muhtelif).Hobileri çalışmak,spor yapmak,piknik yapmak,belgesel,haber programları izlemek,,,Kan grubu Arh+ dir.

 

Nurettin KANCA
( İdari Personel )

12.12.1975 Karabük doğumlu olup ilk öğrenimini Kozlu Kılıç İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra orta ve lise tahsilini de 18.06.1996 yılında Zonguldak İmam Hatip Lisesinde yaptı.Yüksek öğrenimini ise 01.06.2009 tarihinde ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ İLAHİYAT (ÖNLİSANS),02.07.2014 tarihinde SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİNDEN mezun olarak tamamladı. İlk görevine ise 07.10.2004 Batman Kozluk İlç.Bölükkonak Ky C. Vekil İ-Hatip, 04.01.2007 Karabük Eskipazar Boncuklar Ky.C. İmam-Hatip, 31.12.2009 Karabük Yenice Atatürk Mh. Mevlana C. İmam-Hatip olarak naklen atandı ve halen bu görev yerinde devam etmektedir.Vatani vazifesini 26.06.2000-26.12.2001 yılları arasında Jandarma Komando erbaş olarak yaptı.Medeni durumu evli olup 2 çocuk baabsıdır.Okuduğu kitaplar ise Diyanet İşleri Başkanlığının Kur'an Yolu Türkçe Meal Ve Tefsir,İlmihal,Diyanet dergisi,Sünneti Anlamada yöntem,İstiklal Marşının tahlili Mecelle ve külli Kaideler,Müslüman ve Mezhep okudu.Hobileri ,arsında kitap okumak,gezmek,yüzmek,araba kullanmaktır.Bitirdiği eğitim kursları arasında 2005 yılında Temel ve Hazırlayıcı Kursu,2008 tahsisi huruf,2011 Hizmet içi eğitim kursu,2012 Yüzyüze Vaaz Becerilerini geliştirme eğitim kurslarını gördü.Kan grubu O Rh + dir.2014 Yılında Sakarya Üniversitesi ilahiyat Fakültesini bitirdi.2014 Kasım Ayında VHKİ olarak atandı halen bu görevi yürütmektedir.

 

Musa DİLSİZ
( İdari Personel )

08.01.1982 de Yenice ilçesinde doğdu.İlk tahsilini Yortan Beldesi İlköğretim okulunda okudu.Orta tahsilini 25.06.1999 da Zonguldak İmam Hatip Lisesi,yüksek okulunu ise 31.05.2010 da ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ İLAHİYAT (ÖNLİSANS)dan mezun oldu.İlk görevine 20.11.2000 de Karabük Yenice Hüseyinbeyoğlu Ky Vekil İ-Hatibi olarak başladı. 31.01.2006 de Karabük Yenice Cihanbey Ky Belen Mh.Camii Aday İmam-Hatip olarak atanıp, 06.04.2007 asaleti tasdik oldu. 08.07.2011 de ise Karabük Yenice Hüseyinbeyoğlu Ky. Çakılyardibi Mh.Camii İmam-Hatibi atandı.12.12.2012 den itibaren Yenice İlçe Müftülüğüne VHKİ olarak atandı ve bu görevinde devam etmektedir.Vatani görevini 28.02.2002-15.07.2003 yılları arasında Tekirdağ da ulaştırma er olarak yaptı.Medeni durumu evli olup 2 çocuk babasıdır.Bitirdiği hizmetiçi eğitim kursları 2006 yılında Van eğitim merkezi,2010 tashihi huruf,2011 ezan kursu,2012 vaaz ve irşad kurslarını bitirdi.Kan grubu AB rh – dir.

 

Muhammet KARADÖNGEL
( İdari Personel )

05.03.1965 de Döngeller Köyünde doğdu.İlk tahsilini Döngeller İlköğretim okulunda okudu.Ortaokul kısmını ise Yenice de tamamladı.İlk görevine 06.01.1988 de Karabük Yenice Mrk.Kur'an Kursunda Hizmetli olarak başladı.Daha halen görev yerinde devam etmektedir.Görevli olarak 7 kez hac vazifesi,1 kez ise ALMANYA da görevli olarak bulundu.Medeni durumu ise evli olup 2 çocuk babasıdır.Kan grubu ise AB rh + dir.

 

Recep PAZAR
( İdari Personel )

1965 yılında Karabük İli Eskipazar İlçesi İmanlar Köyünde doğdu.Karabük Çelik İş İlköğretim okulundan sonra 1985 yılın da K arabük İmam Hatip Lisesini bitirdi.30.03.1987 yılında Siirt Merkez Koçlu Köyüne İmam Hatip olarak atandı.Camiinin tamamlanamaması nedeniyle Siirt Merkez Kur'an Kursuna geçici olarak görev yaptı.Daha sonra Siirt Merkez Camilerin de vekaleten görev yaptı.29.09.1988 yılında Siirt İli Aydınlar Bucağı'nda geçici olarak Kur'an Kursunda öğreticilik yaptı.Sırasıyla Eskipazar ,sonra 29.01.2009 yılında Yenice ilçesi'nde açılan Şoförlük kadrosuna atandı.Medeni durumu evli olup 3 erkek babasıdır.Okuduğu kitaplar Diyanet İslam İlmihali ve yayınlarıdır.Hobileri şiir yazmak.futbol oynamak ve seyretmek,,,Fobileri ise göründüğü gibi olamayan,olduğu gibi görünmeyen her canlıdan koşlanmıyor.Gördüğü hizmet içi eğitim kursu ise Elazığ Harput Eğitim Merkezi 1987 de eğitimi gördü.Mesleği dışında çiftcilik ve bahçe işleri yapmaktadır. Kan grubu ise O rh+ dir.

 

Murat KAYAOĞLU
( İdari Personel )

02.10.1983 de Yenice de doğdu.İlk tahsilini Yeşilköy Demirciler İlköğretim okulunda yaptı.Orta tahsilini 16.06.2000 de Bartın İmam Hatip Lisesin de tamamladı. İlk göreve 14.10.2004 de Yenice İlç.Yeşilköy Değirmenciler Mah. C Vekil İ-Hatibi olarak başlayıp 01.06.2005 de ise Cihanbey Ky. Cenbek Mh.Camii Aday İmam-Hatip olarak başladı. 14.10.2006 da adaylığı kalktı ve aynı görev yerinde İmam Hatip olarak görevine devam etmektedir.Vatani görevini ise 22.08.2007-14.10.2008 yılları arasında piyade sınıfında er olarak yaptı.Medeni durumu evli olup 2 çocuk babasıdır.Okuduğu kitaplar ise Riyazüs'Salihin 1.2.3. ciltleri.Kur’an-ı Kerim meali,ve tefsiridir.Hobileri futbol,balık tutmak,ormanda yürüyüş,maceraya katılmak,,.Bitirdiği hizmet içi eğitim kursları ise Tekirdağ eğitim merkezi 2005,T Ashihi Huruf 2010,Ezan Kursu 2011,Tashihi huruf 2012 de kurslara katıldı.Kan grubu AB rh+ dir.